vaxol spray do uszu
DolegliwościLaryngolog

Czyste i zdrowe uszy. To takie proste!

lekarz laryngolog

Nie każdy wie, jak najlepiej dbać o higienę uszu. Poznajcie historię Izy, która za radą lekarza zmieniła codzienne nawyki i wpłynęła pozytywnie na zdrowie swojej rodziny.

Życie pracującej mamy nie jest łatwe – pewnie niejedna z Was się ze mną zgodzi. Staram się poświęcać moim dzieciom jak najwięcej czasu, zwłaszcza gdy chodzi o ich zdrowie. Mój pięcioletni Jaś jest małym rozrabiaką, chciałby wszędzie wejść, wszystkiego dotknąć. Ja jednak zawsze trzymam rękę na pulsie.
Dlatego łatwo wyobrazić sobie moje zdumienie, gdy podczas wizyty u pediatry dowiedziałam się, że synek ma zatkane ucho. Ale było mi wstyd! Pani doktor skierowała Jasia na płukanie uszu. Zaleciła również stosowanie sprayu Vaxol przez 5 dni przed zabiegiem, by zmiękczyć woskowinę i pomóc
w usunięciu korka woskowinowego.

Zrobiłam tak, jak poleciła, a u lekarza okazało się, że płukanie uszu nie było potrzebne! Vaxol usunął nadmiar woskowiny. Laryngolog zlecił stosowanie sprayu raz w tygodniu, by skuteczniej zadbać o zdrowie i czystość uszu. Wspomniał też o tym, by nie używać patyczków higienicznych. Zdziwiłam się, bo nieraz czyściłam nimi uszy moim dzieciom. Lekarz ostrzegł mnie, że patyczki wpychają woskowinę do ucha. Co gorsza mogą uszkodzić błonę bębenkową!

Wizyta u laryngologa okazała się bardzo owocna. Dziś nie zdarza się już, by Jaś ani roczna Ada mieli zatkane uszy. W dodatku preparat pomógł też mojej mamie – gdy pewnego razu wspomniała mi o swoich nagłych problemach ze słuchem, poleciłam jej Vaxol – w końcu jest to produkt nie tylko dla dzieci. Tak jak myślałam – w uszach mamy zalegała woskowina i już po kilku użyciach nieprzyjemne uczucie przytkanego ucha ustąpiło. Od tego czasu sama kupuje Vaxol w aptece i poleca go swoim sąsiadkom.

Polub lub udostępnij 🙂

Wpisz treść tutaj

Facebook2k
Subskrybuj7
Subskrybuj
Instagram301